Sobno drvo za penjanje

 

sobno drvo za penjanje

KLATETRE je sobno drvo za penjanje koje priuzvodi Busk. Inspirisano je dečijim doživljajem skandinavske šume i omogućava bezbroj kombinacija koje se prilagođavaju prostoru kojim raspolažete.

Klatetre je pogodan za decu uzrasta od 3 do 10 godina, poboljšava motoričke sposobnosti i dobro je za razvoj orijentacije, a nakon penjanja služi kao lepa dekoracija u dečijoj sobi, ili je možete koristiti kao čiviluk za garderobu.

 

 

sobno drvo za penjanje 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IZVOR

Ako vam se ovo dopalo, možda će vam se svideti i ...

kreveti-na-sprat-01

Kreveti na sprat

Kreveti na sprat za decu jesu proizvod nedostatka prostora, ali uz malo mašte mogu da budu i ukras dečije sobe. Pogledajte nekoliko zanimljivih ideja: Crveno bela kombinacija u skladu sa tapetama. Kreveti ... »»


Soba za bebu: Morsko dno

Motivi tropskih mora, kao retko koji drugi, istovremeno unose veselje i mir, pa su verovatno najviše zbog toga tako česta inspiracija u dekorisanju soba za bebu.           www.roomzaar.com Za ovakvu dekoraciju nije potrebno ... »»

Kreveti na sprat i radni sto ispod

Kreveti na sprat i radni sto ispod

Kreveti na sprat sa radnim stolom ispod načešće se koriste radi boljeg iskorišćenja prostora, ili u manjim dečijim sobama. Ovaj komad nameštaja sastoji od kreveta čiji je ram podignut na određenu ... »»